Oznamy od 26. 4. do 2. 5. 2021

Štvrtok – sv. Kataríny Sienskej, panny a učiteľky Cirkvi
18.00 Hôrka: poďakovanie za Božie milosti s prosbou o Božiu pomoc

Piatok
18.00 Hrádok: prosba o Božie požehnanie pre Helenu a poďakovanie za dar jej života

7.30 Lúka: za zosnulých Bernadetu a Alojza

Nedeľa – 4. veľkonočná nedeľa
8.00 Hôrka: za farnosť a farníkov
9.30 Lúka: prosba o dar života
11.00 Hrádok: prosba o Božie požehnanie pri dožití 80 rokov pre Violku Benákovú

Zo srdca chcem poďakovať všetkým za trpezlivosť počas tohto „ pan-zvláštneho“ roka.
Ďakujem, pretože svojou trpezlivosťou sme sa stali solidárnymi aj s inými skupinami, ktoré sa nemohli stretávať či konať svoju prácu.
Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa snažili byť zodpovední, aj keď to znamenalo naše vlastné obmedzenie.
Rád by som tiež poďakoval za podporu farnosti: Boli takí, ktorí prispievali každý mesiac na potreby farnosti, boli takí, ktorí jednorazovo či opakovane pomohli pri platení všetkých účtov a ostatných potrieb. Veľmi si to vážim.
V neposlednom rade ďakujem tým, ktorí pomáhali mne, starali sa a boli na blízku. Som Vám veľmi zaviazaný.