Oznamy od 30.3. do 5.4.2015

Streda – Streda Veľkého týždňa
18.00 Lúka: + Helena

Štvrtok – Zelený štvrtok Pánovej večere
18.00 Hrádok: Za všetkých zomrelých i žijúcich kňazov, ktorí pôsobili vo farnosti

Piatok – Veľký piatok utrpenia a smrti Pána
15.00 Hrádok

Sobota – Biela sobota
19.30 Hrádok: Za mier a pokoj vo svete

Nedeľa – Veľkonočná nedeľa Pánovho zmŕtvychvstania
8.00 Hôrka: + Štefan Gondár (1. výročie smrti)
9.30 Lúka: + Veronika a Jozef Krajčíkoví
11.00 Hrádok: Za farnosť a farníkov

• Vo štvrtok o 20.00hod. sa stretneme pri kríži na „Kaplni“ v Lúke. Tak ako vlani je to v duchu tradícií, kedy sa v tento večer chodievalo po božích mukách a krížoch – na znak Ježišovej opustenosti v Getsemanskej záhrade. Nepôjdeme procesiou, ale kto príde, bude vítaný. Priniesť si môžete sviečku.
• V piatok pred obradmi bude o 14.15. modlitba krížovej cesty. Po obradoch bude vyložená Sviatosť Oltárna a otvorený kostol do 19-ej hodiny.
• V sobotu o 9.00 sa pomodlíme v kostole ranné chvály a po nich zostane vyložená Sviatosť Oltárna nad Božím hrobom do večerných obradov. V prípade dobrého počasia veľkonočnú vigíliu zakončíme procesiou na cintorín, kde bude záverečné požehnanie.