Prihlasovanie k 1. sv. prijímaniu

Predpokladám, že chceme, aby naše deti absolvovali aj v tomto školskom roku prvé sv. prijímanie. Čas však letí, musíme teda využiť cestu elektronického prihlásenia a nateraz aj elektronickej prípravy detí.

Preto chcem poprosiť rodičov tretiakov, aby elektronicky poslali prihlášku svojho dieťaťa a uviedli v nej dolu rozpísané základné údaje. Veľmi tiež prosím, aby ste si túto informáciu medzi sebou posunuli (nakoľko, samozrejme, nie každý rodič tretiaka v našej farnosti sleduje túto stránku).

Prihláška má obsahovať:

• meno dieťaťa
  • adresu
  • dátum a miesto narodenia dieťaťa
  • miesto krstu dieťaťa
  • mená rodičov (aj s rodným priezviskom matky)
  • telefónny kontakt aspoň na jedného z rodičov

Prihlášku svojho dieťaťa pošlite na adresu: farnost.hradok@abu.sk najneskôr do 7. 2. 2021.

Verím, že napriek všetkým súčasným ťažkostiam prípravu zvládneme a slávnosť 1. svätého prijímania bude môcť byť skutočnou slávnosťou pre deti i pre ich rodiny.