Štatistika farnosti za rok 2017

V našej farnosti sme mali v roku 2017 tridsaťjeden krstov, i keď priamo vo farnosti žije z týchto detí dvadsať. Prvenstvo z jednotlivých obcí má Hôrka nad Váhom. Pokrstili sme z nej sedem chlapcov a štyri dievčatá. Nasleduje Lúka, z ktorej sme pokrstili troch chlapcov a dve dievčatá. V Hrádku krst prijali traja chlapci a jedno dievča.
Nech im je všetkým na svete pekne!

Odprevadili sme devätnásť ľudí. V pohreboch má v tomto roku prvenstvo Hrádok, kde zomreli traja muži a päť žien. V Hôrke nad Váhom zomreli štyria muži a dve ženy. V Lúke zomreli dvaja muži a tri ženy.
Nech odpočívajú v pokoji!

Sviatostné manželstvo u nás uzavrelo desať párov.
Nech sú spolu šťastní a spokojní!

Režijné náklady (teda náklady na chod liturgie, bežné opravy, bežná údržba, energie) na naše kostoly nás vyšli približne na 14 800 €. Z toho energie: Elektrina Hrádok – 557,00 €, elektrina Hôrka – 510,00 €, elektrina Lúka – 570,00 €. Plyn Hrádok – 676,60 €, plyn Hôrka – 2 156,96 €, plyn Lúka – 1 189,18 €.

Ďakujem všetkým, ktorí pomáhali pri chode farnosti, za všetku pomoc a podporu.